Marzena Machałek na IV Ogólnopolskim Koncercie Charytatywnym "Gwiazdka na gwiazdkę" • Aktualności • Marzena Machałek - Poseł na Sejm RP z okręgu jeleniogórsko – legnickiego

Strona główna » Aktualności » Marzena Machałek na IV Ogólnopolskim Koncercie Charytatywnym…
Galeria (1)

Marzena Machałek na IV Ogólnopolskim Koncercie Charytatywnym "Gwiazdka na gwiazdkę"

7 grudnia 2011
6 grudnia w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze, miał miejsce IV Ogólnopolski Koncert charytatywny „Gwiazda na gwiazdkę” .Organizatorem było Integracyjne Stowarzyszenie Artystyczne na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „PENTATONIKA” . Koncert dotyczył dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z miasta i regionu, a także uczniów szkół jeleniogórskich. Na scenie występowali lokalni wykonawcy oraz utalentowana młodzież ze szkół i placówek z całego kraju. Z tej okazji poseł Marzena Machałek wręczyła ufundowaną przez siebie nagrodę dla jednej z laureatek wydarzenia – Barbary Kamrowskiej. Posłanka wręczyła także, nagrody w imieniu Europosła prof. Ryszarda Legutki, którymi były wiosenne wyjazdy do Europarlamentu w Brukseli.

Więcej na Jelonka.com
Galeria (2)Galeria (3)Galeria (4)Galeria (5)Galeria (6)Galeria (7)Galeria (8)Galeria (9)Galeria (10)Galeria (11)Galeria (12)Galeria (13)Galeria (14)Galeria (15)